Jūsu izklaide, mūsu atbildība

Atbildīga spēlēšana

PlaySphere LV mēs apņemamies nodrošināt drošu un atbildīgu vidi visiem mūsu apmeklētājiem.

PlaySphere LV mēs ticam, ka spēlēšanai galvenokārt jābūt izklaidei un sociālai aktivitātei. Mūsu mērķis ir nodrošināt, lai visi mūsu viesi gūtu patīkamu pieredzi drošā un regulētā vidē.

Mēs atbalstām atbildīgu pieeju spēlēšanai un nodrošinām rīkus un informāciju, kas palīdz mūsu apmeklētājiem saglabāt kontroli pār savām spēļu aktivitātēm.

🔞

Vecuma ierobežojums

Ieeja PlaySphere LV ir atļauta tikai personām, kas vecākas par 18 gadiem. Mūsu darbinieki ir apmācīti pārbaudīt personu apliecinošus dokumentus un ievērot šo noteikumu.

Svarīgi: Ienākot mūsu klubā, mēs varam lūgt jūs uzrādīt vecumu ar derīgu personu apliecinošu dokumentu. Šis pasākums atbilst Slovākijas likumiem un mūsu atbildīgas spēlēšanas politikai.

Mūsu atbildīgas spēlēšanas principi

🎮

Spēlēšana izklaidei

Mēs atbalstām spēlēšanu kā izklaides un sociālo aktivitāšu veidu, nevis kā veidu, kā pelnīt naudu vai risināt finansiālās problēmas.

⏱️

Laika ierobežojumi

Mēs iesakām noteikt spēlēšanas laika ierobežojumus un tos ievērot. Regulāri pārtraukumi palīdz saglabāt skaidru domāšanu.

🧠

Informēti lēmumi

Mēs sniedzam skaidru informāciju par visām mūsu spēlēm, lai mūsu viesi varētu pieņemt informētus lēmumus par savu dalību.

🤝

Atbalsts

Mēs nodrošinām piekļuvi informācijai un resursiem tiem, kuriem nepieciešama palīdzība vai atbalsts ar spēlēšanas problēmām.

Padomi atbildīgai spēlēšanai

1

Nosakiet budžetu

Pirms apmeklējuma nosakiet finansiālu limitu, ko varat atļauties tērēt, un stingri to ievērojiet.

2

Neizmantojiet spēlēšanu kā bēgšanu

Izvairieties no spēlēšanas, kad jūtaties nomākts, dusmīgs vai stresains. Spēlēšanai nevajadzētu būt veidam, kā izvairīties no problēmām.

3

Ņemiet regulārus pārtraukumus

Regulāri pārtraukumi palīdzēs jums saglabāt skaidru prātu un labāku lēmumu pieņemšanu. Mūsu personāls labprāt atgādinās jums par laiku, ja to vēlaties.

4

Saglabājiet līdzsvaru

Spēlēšanai vajadzētu būt daļai no līdzsvarota dzīvesveida, kas ietver dažādus izklaides un sociālo aktivitāšu veidus.

5

Meklējiet palīdzību, ja nepieciešams

Ja jums šķiet, ka jūsu spēlēšanas paradumi kļūst par problēmu, nevilcinieties meklēt palīdzību. Mūsu personāls var sniegt informāciju par pieejamajiem atbalsta resursiem.

Pašizslēgšanās programma

PlaySphere LV piedāvā pašizslēgšanās programmu tiem, kuri jūt, ka viņiem nepieciešams pārtraukums no spēlēšanas. Šī programma ļauj jums brīvprātīgi izslēgt sevi no mūsu kluba uz noteiktu laika periodu.

Pašizslēgšanās periodā jums netiks atļauts ienākt mūsu telpās. Šī programma ir izstrādāta, lai palīdzētu tiem, kuri vēlas pārņemt kontroli pār saviem spēlēšanas paradumiem.

Kā iesaistīties pašizslēgšanās programmā:

  1. Sazinieties ar mūsu atbildīgās spēlēšanas pārvaldnieku
  2. Aizpildiet pašizslēgšanās veidlapu
  3. Nosakiet izslēgšanas laika periodu (3 mēneši, 6 mēneši, 1 gads vai ilgāk)
  4. Parakstiet pašizslēgšanās līgumu

Atbalsta resursi

📞 Nacionālā līnija spēlēšanas problēmām

Bezmaksas un konfidenciāla palīdzība spēlēšanas problēmām.

0800 123 456

🌐 Atkarības ārstēšanas centrs

Profesionāla palīdzība atkarības problēmās.

www.cpldz.sk

👥 Anonīmie spēlētāji

Atbalsta grupa cilvēkiem ar spēlēšanas problēmām.

www.anonymnihracisr.sk

🏥 Psiholoģiskās konsultācijas

Profesionāla psiholoģiskā palīdzība.

www.psychologickeporadenstvo.sk

Mūsu apņemšanās

PlaySphere LV mēs apņemamies nodrošināt izklaidējošu un drošu vidi visiem mūsu viesiem. Mūsu darbinieki ir apmācīti atpazīt problemātiskas spēlēšanas pazīmes un sniegt diskrētu atbalstu.

Biežāk uzdotie jautājumi

Kā es varu zināt, vai man ir problēma ar spēlēšanu?

Problemātiska spēlēšana var izpausties dažādos veidos, piemēram, spēlējot ilgāk, nekā plānots, tērējot vairāk naudas, nekā varat atļauties, neveicot pienākumus spēlēšanas dēļ vai melojot par savām spēlēšanas aktivitātēm. Ja pamanāt šīs pazīmes, iesakām meklēt palīdzību.

Vai varu pieprasīt ierobežot manus kluba apmeklējumus?

Jā, jūs varat pieprasīt brīvprātīgu mūsu kluba apmeklējumu skaita ierobežojumu. Vienkārši sazinieties ar mūsu atbildīgās spēlēšanas pārvaldnieku, kurš jums palīdzēs iestatīt piemērotus ierobežojumus.

Kā es varu palīdzēt draugam vai ģimenes loceklim, kuram ir problēmas ar spēlēšanu?

Labākais veids, kā palīdzēt tuvam cilvēkam, ir paust savas bažas empātiskā un nenosodošā veidā. Iedrošiniet viņus meklēt profesionālu palīdzību un sniedziet informāciju par pieejamajiem atbalsta resursiem. Jūs varat arī pavadīt viņus uz atbalsta grupas sanāksmēm vai terapiju.

Spēlēšanai jābūt izklaidei

Atcerieties, ka spēlēšanai vajadzētu būt patīkamai brīvā laika aktivitātei, nevis stresa vai finansiālu problēmu avotam. Ja jūtat, ka jums nepieciešama palīdzība, nevilcinieties ar mums sazināties.